Taška z pravej kože Valmio Gentry
hviezda 1hviezda 2hviezda 3hviezda 4hviezda 5
(1)
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Kožená taška Valmio Gentry
Popis produktu
Štýlová a funkčná taška Valmio Gentry z pravej talianskej kože (hrúbka 2 mm) je ideálnym doplnkom pre mužov aj ženy. Perfektná voľba na prácu, cestovanie aj každodenné použitie.
Hlavné vlastnosti
- 2 hlavné komory na zips
- Vnútorné vrecko na zips na dokumenty
- Multifunkčné vrecká na mobil, nabíjačku, perá, kľúče a ďalšie drobnosti
- Polstrovaná priehradka na notebook/MacBook do veľkosti 14"
- Hlavná priehradka pojme notebook do 15,6" (bez fixácie)
- 2 vonkajšie vrecká na kovový zips pre rýchly prístup k drobným predmetom
- Odnímateľný a nastaviteľný ramenný popruh na nosenie cez plece
- Kovanie v prevedení nikel
- Možnosť upevnenia na madlo cestovného kufra
Materiál a farba
- Materiál: 100% pravá hovädzia koža z Talianska
- Farba: Hnedá
Rozmery
- Dĺžka: 39,5 cm
- Výška: 29,5 cm
- Šírka: 5,5 cm
Parametre
| Materiál: | Pravá kůže |
|---|---|
| Farba: | Hnedá |
| Určenie: | Pánske |
| Rozmery (D × V × Š): | 39,5 x 29,5 x 5,5 cm |
| Hmotnosť (kg): | 1,3 |
| Farba kovania: | Strieborná |
| Priehradka na notebook: | Áno |
| Veľkosť notebooku: | 15.6″, 14" |
| Veľkosť notebooku (D × V): | 36 x 27 cm |
| Ramenný popruh: | Áno |
| Dĺžka popruhu (cm): | 82-140 |
| Spôsob nosenia: | Do ruky, Cez rameno |
| Popruh na kufor: | Áno |
| Ochranné vrecko: | Áno |
| Záruka: | 2 roky |













