PRI NÁKUPE NAD 40 € - DOPRAVA ZADARMO

O nás


Vážení priatelia,

vítame Vás na stránkach našej spoločnosti VALMIO. Už viac než 15 rokov vyvíjame a vyrábame výrobky z pravej kože za účelom predaja po celom svete. Počas tejto doby sme získali dostatok skúseností a čo je najdôležitejšie, pochopili sme priority nášho spotrebiteľa. VALMIO je vertikálne integrovaná spoločnosť, to znamená, že vytvorila celý reťazec - od nákupu materiálov, cez proces dokonalej výroby až po predaj klientovi. To nám dáva príležitosť spoľahlivo kontrolovať výsledok, rovnako ako neustále experimenty a kreativitu vo všetkých fázach. 

   Filozofia spoločnosti VALMIO je založená na elegancii a výzve zároveň, čo je u moderných luxusných módnych značiek zložité nájsť. Pokiaľ chcete zdôrazniť svoje sebavedomie a sofistikovanosť štýlu, zverte sa nám.

     Jedným z našich hlavných smerov je pánska móda, konkrétne pánske tašky a doplnky z pravej kože. Naše výrobky vyrábame pod značkami: VALMIO, M.HELENS, TOM STONE. Sme taktiež výhradným zástupcom niekoľkých ďalších značiek, ktoré zdieľajú naše nápady a štandardy kvality - VIF, GIORGIO FERRETTI...

Moderné modely vytvorené našimi designérmi Vás nenechajú ľahostajnými, zdôraznia Váš dokonalý vkus a stanú sa nepostrádateľnými pomocníkmi v každodennom i pracovnom živote alebo pri akomkoľvek cestovaní. Naši designéri vyberajú a zdieľajú Vám tie najlepší trendy v modernej móde a stelesňujú ju nové exkluzívne modely. Sú vytvorené nami, aby zdôraznili individualitu Vášho skutočného muža. Značky VALMIO, M.HELENS, TOM STONE svojou rozmanitosťou uspokoja Váš náročný vkus. Nebuďte obyčajní, buďte výnimoční v kancelárii aj mimo nej.

   Produkty VALMIO sú vytvárané ako nenahraditeľný pomocníci v práci i v každodennom živote, na služobnej ceste alebo na ceste. Všetky drobnosti, ktoré sú pre Vás dôležité - káble, kľúče, karty, vaše obľúbené pero, rovnako ako akékoľvek prístroje, zariadenia a dokumenty, budete mať pohodlne vždy po ruke. Naši technológovia premýšľali o spoľahlivej ochrane Vašich „asistentov“. Veríme a vieme, že pohodlie je súčasťou Vášho úspechu.

   Našou najvyššou prioritou pro značku VALMIO vždy bola a bude kvalita a spoľahlivosť produktov. Všetko naše príslušenstvo je vyrobené z najkvalitnejšej talianskej kože. Používame vyčinené hovädzie kože najvyššej kvality. Jedná sa o pravú kožu najvyšších štandardov s prírodným povrchom – lícovým alebo anilínovým (anglicky „Full Grain“ alebo „Full aniline“), vyrobené z vybraných surovín. Každý produkt behom výroby prechádza niekoľkými pármi rúk skutočných profesionálov.

 Výber vysoko kvalitných materiálov v kombinácii s najjemnejšími kovovými doplnkami z Japonska, ktoré vydržia spoľahlivo a po dlhú dobu, zaručuje dlhšiu životnosť než výrobky z konvenčných obchodov. Hľadáme kvalitné materiály po celom svete. Vážime si klienta a pomáhame mu obklopiť sa spoľahlivými, štýlovými a vysoko kvalitnými vecami.

        VALMIO buduje a rozvíja koncept estetického potešenia z dobrých vecí.

Kombinuje hmatové, vizuálne, čuchové a ďalšie vnemy, ktoré Vás každý deň potešia používaním našich výrobkov z pravé kože. Neustále zdokonaľujeme technológie a snažíme sa vložiť do každého nového modelu časť seba, aby Vám výrobky prinášali radosť každý deň a aby ste sa s nimi cítili dokonalí za akýchkoľvek okolností.

A pamätajte: 

              «Potešenie z dobrej kvality trvá dlhšie než radosť z nízkej ceny.»