PRI NÁKUPE NAD 40 € - DOPRAVA ZADARMO

Blog

Starostlivosť o výrobok - Čistenie

Praní jakýchkoliv kožených výrobků je zakázané. Pravá kůže se může při vstřebávání vlhkosti smršťovat a po vyschnutí se stává příliš tvrdá.


Pánska cestovná taška z pravej kože.

Pánska cestovná taška z pravej kože

Naše pánske tašky z pravej kože sa líšia predovšetkým vysokou kvalitou šitia a materiálov. Pohodlné uchá uľahčujú nosenie a spoľahlivé kovanie z Japonska dodajú istotu pri používaní.


Batohy

V modernom svete je ťažké si predstaviť praktickejšiu a pohodlnejšiu tašku na prenos vecí ako štýlový pánsky kožený batoh.


Pánske kožené tašky

Pánske kožené tašky na 13"- a 16"-palcové notebooky, ktoré sú prezentované v katalógov, vystupujú ako vynikajúca náhrada za bežné tašky v každodennom živote muža.


Cestovná taška

Cestovná taška je nevyhnutným doplnkom moderného obchodného a aktívneho života, ktorý sprevádzajú časté pracovné cesty.


Ako odlíšiť pravú kožu od umelej?

Umělá kůže totiž, jak je známo, je méně kvalitní a odolná při používání, avšak se ji nezřídka snaží vydat za pravou. K výrobku z pravé kůže musí být přiložen odpovídající vzorek v podobě miniaturní zvířecí kůže.


Spracovanie a druhy pravej kože.

Kůže je jeden z nejstarších materiálů používaných člověkem. Zpracování kůže je tedy jedním z nejstarších řemesel na Zemi. 


Jak vybrat pánskou tašku?

Velký sortiment kožených tašek v moderních obchodech vede k tomu, že zákazník nemá dostatek času na to, aby si prohlédl všechny modely, které jsou k dispozici.