Kožená taška Valmio Kauri Black
Kožená taška VALMIO KAURI Black
Štýlová, elegantná a neuveriteľne kompaktná business taška z pravej kože od značky Valmio je jedným z hlavných prvkov, ktoré vytvárajú dojem úspešného podnikateľa. Prémiová prírodná koža Full Grain, funkčný dizajn a praktickosť robia z tohto modelu ideálny doplnok na každý deň.
Príslušnosť k luxusnej triede je zrejmá na prvý pohľad. Niet divu, že si táto taška získala popularitu aj u najnáročnejších zákazníkov a patrí medzi najpredávanejšie produkty značky.
Detaily:
-
Dekorácia: kovové logo VALMIO
-
Materiál: kvalitná prírodná koža – Full Grain Leather
-
Farba: Čierna
Rozmery:
Dĺžka: 37 cm | Výška: 27,5 cm | Šírka: 7 cm
| Materiál: | Pravá kůže |
|---|---|
| Farba: | Čierna |
| Určenie: | Unisex |
| Rozmery (D × V × Š): | 36,5 x 27 x 7,5 cm |
| Hmotnosť (kg): | 1,1 |
| Typ zapínania: | Na zips |
| Farba kovania: | Matné striebro |
| Priehradka na notebook: | Áno |
| Veľkosť notebooku: | 14" |
| Veľkosť notebooku (D × V): | 31 x 25 cm |
| Ramenný popruh: | Áno |
| Dĺžka popruhu (cm): | 80-125 |
| Spôsob nosenia: | Do ruky, Cez rameno |
| Na formát A4: | Áno |
| Popruh na kufor: | Áno |
| Ochranné vrecko: | Áno |
| Záruka: | 2 roky |












