Štýlový batoh outdoor 070S
Štýlový batoh outdoor 070S
Obsahuje ochrannú priehradku pre 14" notebook s fixáciou.
Do hlavného priestoru sa zmestí 16" notebook bez fixácie.
MATERIÁL: Nylon
Parametre
| Materiál: | Nylon |
|---|---|
| Farba: | Šedá |
| Určenie: | Pánske |
| Rozmery (D × V × Š): | 27 x 38 x 14 cm |
| Hmotnosť (kg): | 0,85 |
| Objem: | 25 L |
| Typ zapínania: | Na zips |
| Farba kovania: | Čierna matná |
| Priehradka na notebook: | Áno |
| Veľkosť notebooku: | 16″, 14" |
| Veľkosť notebooku (D × V): | 37 x 26 cm |
| Na formát A4: | Áno |
| Záruka: | 2 roky |










