PRI NÁKUPE NAD 40 € - DOPRAVA ZADARMO

Batoh Grie sivý a hnedý 20l

Cena
87,80 €

Pôvodná cena
107,90 €

Ušetríte
19% (20,10 €)

Výrobca

Kód produktu
T0011_GRY

Skladom
ks

Šedo-hnedý mestský batoh Grie 20l
Hľadáte štýlový a praktický doplnok pre váš každodenný život? Potom je tu sivý a hnedý mestský batoh Grie s objemom 20 litrov. Tento batoh je vyrobený z vysoko kvalitného materiálu, ktorý zaručuje jeho odolnosť a dlhú životnosť. viac

Šedo-hnedý mestský batoh Grie 20l
Hľadáte štýlový a praktický doplnok pre váš každodenný život? Potom je tu sivý a hnedý mestský batoh Grie s objemom 20 litrov. Tento batoh je vyrobený z vysoko kvalitného materiálu, ktorý zaručuje jeho odolnosť a dlhú životnosť. Hlavnou výhodou tohto batohu je kombinácia pravej hovädzej kože a bavlneného plátna, ktorému dominuje elegantná šedá farba. Batoh je vhodný na každodenné nosenie do práce, na výlety alebo do školy.

Moderný dizajn a praktické rozmery
Batoh Grie je svojimi rozmermi (dĺžka 30 cm, Výška 40 cm, šírka 11 cm) skvelým kompromisom medzi priestrannosťou a kompaktnými rozmermi. Batoh sa zmestí do všetkých bežných úložných priestorov a napriek tomu ponúka dostatok priestoru na uloženie všetkých dôležitých vecí, ktoré chcete nosiť so sebou. S batohom Grie budete mať vždy všetko, čo potrebujete, na dosah ruky.

Kvalitné materiály pre dlhú životnosť
Šedý a hnedý mestský batoh Grie je vyrobený z prémiového plátna. Tento materiál je odolný a zároveň ľahký, čo zaručuje pohodlné nosenie batohu. Batoh je navyše vybavený aj bavlnenou podšívkou, ktorá zaručuje ochranu vašich vecí pred poškodením. S týmto batohom získate kvalitný a spoľahlivý produkt, ktorý vám bude slúžiť dlhú dobu.

Najčastejšie otázky
Je batoh Grie vhodný na každodenné nosenie do práce?
Áno, batoh Grie je vhodný na každodenné nosenie do práce. Vďaka modernému dizajnu a dostatočnému objemu vám poskytne dostatok priestoru pre všetky vaše pracovné potreby.

Je možné uložiť notebook do batohu?
Áno, batoh Grie je vybavený dostatočne priestranným hlavným vreckom, do ktorého sa pohodlne zmestí notebook štandardnej veľkosti.

Je batoh Grie vhodný aj na výlety alebo do školy?
Áno, batoh Grie je vhodný aj na výlety a do školy. S objemom 20 litrov ponúka dostatok priestoru na uloženie všetkých vecí, ktoré potrebujete pre svoje aktivity mimo domova.

MATERIÁL:

Pravá hovädzia koža
Bavlnené plátno
Bavlnená podšívka

Parametre
Materiál: Plátno
Barva: Šedá
Objem: 20L