Cestovná taška Valmio Boston BL92
hviezda 1hviezda 2hviezda 3hviezda 4hviezda 5
(1)
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Cestovná taška Valmio Boston BL92
Štýlová a priestranná cestovná taška z pravej hovädzej kože. Ideálna voľba na krátke výlety, víkendové pobyty, služobné cesty alebo návštevy posilňovne. Vyniká moderným dizajnom, kvalitným spracovaním a vysokou funkčnosťou.
Hlavné vlastnosti
Najväčšie prednosti
- Vyrobená z hrubej a odolnej hovädzej kože.
- Štýlový dizajn s nadčasovým charakterom.
- Praktická a priestranná – vhodná na cesty aj do fitka.
- Vnútorné vrecká pre lepšiu organizáciu vecí.
- Kvalitné kovanie a zipsy.
- Odnímateľný a nastaviteľný ramenný popruh pre pohodlné nosenie.
- Pevné kožené uchá pre jednoduché prenášanie.
- Ochranné nožičky – chránia dno tašky pred poškodením a odrením.
Vonkajší dizajn
- Nastaviteľný, odnímateľný, pevný a odolný popruh z pravej kože a textilného popruhu so širokou posuvnou ramennou podložkou.
- Pevné dno pre stabilitu.
- Ochranné nožičky.
- Kožený adresár na batožinu.
Vnútorné usporiadanie
- 1 hlavný priestranný oddiel so zatváraním na zips.
- Ochranná polstrovaná prepážka s fixáciou pre notebook s uhlopriečkou až 14".
- 3 menšie vnútorné vrecká (z toho 1 na zips, 2 bez zapínania a 2 držiaky na perá).
Technické parametre
- Vrchný materiál: pravá hovädzia koža.
- Podšívka: kvalitná textilná.
- Farebné vyhotovenie: hnedá.
- Výška uch (svetlosť): 10 cm
- Dĺžka uch: 33 cm
Parametre
| Materiál: | Pravá kůže |
|---|---|
| Farba: | Hnedá |
| Určenie: | Pánske |
| Rozmery (D × V × Š): | 43 x 29 x 15 cm |
| Hmotnosť (kg): | 0,7 |
| Objem: | 19 L |
| Typ zapínania: | Na zips |
| Farba kovania: | Čierny nikel |
| Veľkosť notebooku: | 14" |
| Veľkosť notebooku (D × V): | 33 x 24 cm |
| Ramenný popruh: | Áno |
| Dĺžka popruhu (cm): | 82-138 |
| Spôsob nosenia: | Do ruky, Cez rameno |
| Ochranné vrecko: | Áno |
| Záruka: | 2 roky |
Peter Kohút
hviezda 1hviezda 2hviezda 3hviezda 4hviezda 5
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Klady+ taška má kvalitné, precízne spracovanie
+ koža je pevná s krásnou štruktúrou, krásne vonia,
+ nadčasový dizajn, kovové nožičky
...viac
+ koža je pevná s krásnou štruktúrou, krásne vonia,
+ nadčasový dizajn, kovové nožičky
...viac
Zápory- taška mohla byť pri dodaní vyplnená papiermi, aby držala tvar
- spodok tašky mohol byť zosilnený viac
- spodok tašky mohol byť zosilnený viac
Overená recenzia od registrovaného zákazníka.














