Batoh Valmio Hankook
Batoh Valmio Hankook – čierny
Moderný mestský batoh z vodeodolného nylonu s detailmi z pravej kože. Štýlový a praktický spoločník na každý deň – do práce, mesta aj na cesty. Poskytuje priestor pre notebook a praktické členenie.
Vlastnosti:
-
Materiál: Vodeodolný nylon + pravá koža
-
Farba: Čierna
Rozmery: 42 × 27 × 18 cm
- Obsahuje ochrannú priehradku pre 14" notebook s fixáciou.
-
Do hlavného priestoru sa zmestí 16" notebook bez fixácie.
- Vnútorné priehradky na dokumenty, techniku a doplnky
-
Predné vrecká so zapínaním na silné magnety
-
Polstrované ramenné popruhy
Ľahký, odolný a jednoducho udržiavateľný
Parametre
| Materiál: | Pravá kůže, Polyester |
|---|---|
| Farba: | Čierna |
| Určenie: | Unisex |
| Rozmery (D × V × Š): | 27 x 41 x 17 cm |
| Hmotnosť (kg): | 1 |
| Objem: | 20 L |
| Typ zapínania: | Na magnet, Na šnúrku |
| Farba kovania: | Bronzová |
| Priehradka na notebook: | Áno |
| Veľkosť notebooku: | 16″, 14" |
| Veľkosť notebooku (D × V): | 37 x 26 cm |
| Na formát A4: | Áno |
| Ochranné vrecko: | Áno |
| Záruka: | 2 roky |









