Batoh Valmio Branko
Batoh Valmio Branko
Obsahuje ochrannú priehradku pre 13" notebook s fixáciou.
Do hlavného priestoru sa zmestí 14" notebook bez fixácie.
MATERIÁL:
Pravá hovädzia koža
ROZMER:
Dĺžka: 28 cm
Výška: 38 cm
Šírka: 11 cm
Parametre
| Materiál: | Pravá kůže |
|---|---|
| Farba: | Čierna |
| Určenie: | Unisex |
| Rozmery (D × V × Š): | 28 x 38 x 11 cm |
| Hmotnosť (kg): | 1,1 |
| Objem: | 12 L |
| Typ zapínania: | Na zips |
| Farba kovania: | Čierny nikel |
| Priehradka na notebook: | Áno |
| Veľkosť notebooku: | 14" |
| Veľkosť notebooku (D × V): | 33 x 24 cm |
| Na formát A4: | Áno |
| Ochranné vrecko: | Áno |
| Záruka: | 2 roky |






