Pánska kožená taška Henry Taylor 1714
Pánska taška Henry Taylor 1714
Materiál:
Kvalitná prírodná koža
Rozmery:
Dĺžka: 39 cm
Výška: 29 cm
Šírka: 7 cm
Popis produktu:
Štýlová, kompaktná a elegantná pánska taška z čiernej prírodnej kože s modernou štruktúrou povrchu.
Taška má nastaviteľný ramenný popruh, kvalitné kovové doplnky a je vhodná na každodenné nosenie do práce aj do mesta.
Klasická pánska kožená taška, ktorá zvýrazní váš štýl.
Vlastnosti:
- Polstrovaná priehradka na notebook do 14"
- Hlavná priehradka pojme notebook do 15,6" (bez fixácie)
Parametre
| Materiál: | Pravá kůže |
|---|---|
| Farba: | Čierna |
| Určenie: | Pánske |
| Rozmery (D × V × Š): | 39 x 29 x 7 cm |
| Hmotnosť (kg): | 1,4 |
| Farba kovania: | Čierny nikel |
| Priehradka na notebook: | Áno |
| Veľkosť notebooku: | 15.6″, 14" |
| Veľkosť notebooku (D × V): | 32 x 25 cm |
| Ramenný popruh: | Áno |
| Dĺžka popruhu (cm): | 75-145 |
| Ochranné vrecko: | Áno |
| Záruka: | 2 roky |








