PRI NÁKUPE NAD 40 € - DOPRAVA ZADARMO

Modrá kožená taška na notebook Telford 15"


Cena
205,30 €

Výrobca

Kód produktu
536

Nie je skladom Sledovať dostupnosť

Daný model tašky je natoľko pohodlný a dobre premyslený, že je ťažké hneď vymenovať všetky jeho prednosti! Taška je ergonomická, jej vnútorné usporiadanie je premyslené do detailov, taška je vyrobená z vystuženej pravej teľacej kože výbornej kvality z Italie s peknou charakteristickou textúrou.

Originálny dizajn, veľká kapacita a najvyššia kvalita robia z brašne kvalitný kožený doplnok, ktorý bude slúžiť nie jeden rok a robiť radosť svojmu majiteľovi. Taška je určená k dlhoročnému používanie, o čom okrem iného svedčí kvalita švov: - starostlivé stehy na lícnej strane; - nemenej dokonalé stehy vnútri. Venujte pozornosť najmä zaobleným koženým držadlám, ktoré zabezpečujú pohodlné držanie brašne v ruke.

Taška je vybavená podšívkou z pevnej látky. Vnútri má hlavnú priehradku na zips na dva oddiely a vnútorné vrecko na zips na dokumenty, a séria multifunkčných vreciek na: - mobil, - nabíjačku, - perá, - kľúče atď., Ktoré umožňujú udržiavať v taške poriadok. Má externú kapsu na kovovom zipsu. Ten, kto dáva prednosť skôr funkčnosti, si tiež určite príde na svoje.

Pojme notebook do uhlopriečky až 15" (MacBook 13, MacBook 15).

DARČEK kožený vizitkár.

Materiál: 100% pravá koža

ROZMERY:

Dĺžka: 39 cm

Výška: 31 cm

Šírka: 9,5 cm

Parametre
Materiál: Pravá kůže
Barva: Modrá
Určení: Pánské
Uhlopriečka displeja 14 – 15.6″