PRI NÁKUPE NAD 40 € - DOPRAVA ZADARMO

Hnedá pánska kožená taška Telford 2.0


Cena
224,10 €

Výrobca

Kód produktu
1202

Skladom
ks

Daný model tašky je natoľko pohodlný a dobre premyslený, že je ťažké hneď vymenovať všetky jeho prednosti! Taška je ergonomická, jej vnútorné usporiadanie je premyslené do detailov, taška je vyrobená z vystuženej pravej teľacej kože výbornej kvality z Italie s peknou charakteristickou textúrou.

Originálny dizajn, veľká kapacita a najvyššia kvalita robia z brašne kvalitný kožený doplnok, ktorý bude slúžiť nie jeden rok a robiť radosť svojmu majiteľovi. Taška je určená k dlhoročnému používanie, o čom okrem iného svedčí kvalita švov: - starostlivé stehy na lícnej strane; - nemenej dokonalé stehy vnútri. Venujte pozornosť najmä zaobleným koženým držadlám, ktoré zabezpečujú pohodlné držanie brašne v ruke.

Taška je vybavená podšívkou z pevnej látky. Vnútri má hlavnú komoru na zips na dva oddiely a vnútorné vrecko na zips na dokumenty, a séria multifunkčných kaps na: - mobil, - nabíjač, - perá, - kľúče, atď., Ktoré umožňujú udržiavať v taške poriadok. Má externú kapsu na kovovom zipsu. Ten, kto dáva prednosť skôr funkčnosti, si tiež určite príde na svoje.

Vášmu notebooku, či MacBooku (až do veľkosti 15 '') sa dostane spoľahlivej ochrany, a to predovšetkým vďaka polstrovanému interiéru, ktorý okrem vrecká na notebook obsahuje aj ďalšie úložné priestory. Súčasťou balenia je odnímateľný ramenný popruh s nastaviteľnou dĺžkou pre nosenie cez rameno.

Materiál: 100% pravá koža

DARČEK kožený vizitkár.

100% ručná výroba

ROZMERY:

Dĺžka: 38,5 cm

Výška: 29 cm

Šírka: 6,5 cm


Parametre
Materiál: Pravá kůže
Barva: Hnedá
Určení: Pánské
Uhlopriečka displeja 14 – 15.6″