Batoh Ceed 3.1 - green
Batoh Ceed 3.1 - green
Farba: Zelená
Priestranný a štýlový batoh Ceed 3.1 je vyrobený z odolného bavlneného plátna v kombinácii s kvalitnou prírodnou hovädzou kožou. Skvele sa hodí na každodenné mestské nosenie aj dlhšie cestovanie. Vďaka praktickému členeniu ponúka pohodlný prístup k uloženým veciam.
MATERIÁL:
- Pravá hovädzia koža
- Bavlnené plátno (kanvas)
- Bavlnená podšívka
ROZMERY:
Dĺžka: 24 cm
Výška: 47-57 cm
Šírka: 14,5 cm
Vlastnosti:
- Veľmi priestranný a pohodlný batoh
- Vhodný do mesta aj na cesty
- Dve veľké predné vrecká pre rýchly prístup
- Obsahuje ochrannú priehradku pre 14" notebook s fixáciou
- Do hlavného priestoru sa zmestí 18" notebook bez fixácie
- Kombinácia prírodných materiálov a moderného dizajnu
- Možnosť zväčšenia výšky až o 10 cm – pri rozbalení hornej časti a uzavretí iba na zips
Parametre
| Materiál: | Plátno |
|---|---|
| Farba: | Zelená |
| Určenie: | Pánske |
| Rozmery (D × V × Š): | 24 x 47 x 14,5 cm |
| Hmotnosť (kg): | 1,3 |
| Objem: | 20 L |
| Typ zapínania: | Na zips, Na magnet |
| Farba kovania: | Bronzová |
| Priehradka na notebook: | Áno |
| Veľkosť notebooku: | 14", 18" |
| Veľkosť notebooku (D × V): | 42 x 34 cm |
| Na formát A4: | Áno |
| Záruka: | 2 roky |








